Верхній душ Hansgrohe Rainmaker Select 460 24002400
Фото 5 |
Hansgrohe Rainmaker Select 460 24002400 |
|
Матеріал душового диска: безпечне скло
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rainmaker Select 460 24002400
Усі ціни 13 →ВЕРХНІЙ ДУШ HANSGROHE RAINMAKER SELECT 1JET 460 ММ 24002600 | 89 586 грн. |
Верхній душ, Rainmaker Select 460 1jet (24002400) 24002400 | 88 260 грн. |
Hansgrohe Верхній душ Rainmaker Select 460 1jet з тримачем до стелі, Black | 89 586 грн. |
Hansgrohe Deszczownica 460 z przyłączem sufitowym 100 mm Rainmaker Select | 61 400 грн. |
Hansgrohe Deszczownica 460 z przyłączem sufitowym 100 mm Rainmaker Select | 62 935 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →