Душова система Hansgrohe Rainmaker Select Showerpipe 460 27106400
Відео 1Фото 6 |
Hansgrohe Rainmaker Select Showerpipe 460 27106400 |
|
Можливе одночасне включення 4 типів душа. Запобіжний обмежувач спрацьовує при 40 °C. Включення/вимикання душа кнопкою "Select". Душовий диск що легко очищається
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rainmaker Select Showerpipe 460 27106400
Усі ціни 6 →Душова система з термостатом Hansgrohe Rainmaker Select Showepipe 460 3JET | 220 500 грн. |
Душова стійка Hansgrohe Rainmaker Select (27106400) 27106400 | 217 239 грн. |
Hansgrohe Rainmaker z deszczownicą 460x300 3-funkcyjną i uchwytem punktowy | 147 360 грн. |
Hansgrohe Rainmaker z deszczownicą 460x300 3-funkcyjną i uchwytem punktowy | 151 044 грн. |
Hansgrohe Rainmaker z deszczownicą 460x300 3-funkcyjną i uchwytem punktowy | 154 728 грн. |
Душова система Hansgrohe Rainmaker Select 27106400 | 220 500 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →