Змішувач Hansgrohe Rebris E 110 72589000
Фото 15 |
Hansgrohe Rebris E 110 72589000 |
|
Холодний старт: при включенні води в центральному положенні джойстика подається лише холодна вода. Регульоване обмеження температури води. Підходить для безперервних проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris E 110 72589000
Усі ціни 16 →Змішувач для раковини 110 CoolStart EcoSmart+ Hansgrohe Rebris E (колір - | 3 784 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Rebris E EcoSmart+ хром л | 6 023 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris E CoolStart EcoSmart+ (72589000) 72 | 6 023 грн. |
Змішувач одноважільний для раковини Hansgrohe Rebris E 110 Coolstart EcoSm | 6 023 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris E 110 CoolStart EcoSmart (72589670) | 8 959 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →