Змішувач Hansgrohe Rebris E 72553000
Фото 4 |
Hansgrohe Rebris E 72553000 |
|
Холодний старт: при включенні води в центральному положенні джойстика подається лише холодна вода. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris E 72553000
Усі ціни 15 →Змішувач для раковина Hansgrohe Rebris E 80 CoolStart чорний матовий 72553 | 6 401 грн. |
Змішувач для раковини 80 CoolStart Hansgrohe Rebris E (колір - хром), з до | 4 288 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Rebris E 72553670 Black | 6 401 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE REBRIS E чорний латунь з | 6 401 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris E CoolStart чорний матовий (7255367 | 6 401 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →