Змішувач Hansgrohe Rebris E 72568000
Фото 9 |
Hansgrohe Rebris E 72568000 |
|
Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів. Ручка може розташовуватися праворуч або ліворуч, залежно від установки блоку змішування.
Блок змішування арт. 13622180 у комплект не входить (придбано окремо).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris E 72568000
Усі ціни 27 →Змішувач для умивальника Hansgrohe Rebris E (Вилив - 200) чорний матовий 7 | 11 290 грн. |
Змішувач для раковини настінний Hansgrohe Rebris E (колір - хром), вилив 2 | 6 610 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris E чорний матовий (72568670) 7256867 | 11 290 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Rebris E 72568000 на 2 отверстия 19548 | 9 037 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris E 72568000 | 6 915 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →