Змішувач Hansgrohe Rebris S 72212000
Фото 5 |
Hansgrohe Rebris S 72212000 |
|
Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Металевий донний клапан у комплекті.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris S 72212000
Усі ціни 8 →Смеситель для биде Hansgrohe Rebris S черный матовый 72212670 с донным кла | 8 497 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe Rebris S (колір - хром), з металевим донним кл | 6 698 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe Rebris S чорний матовий (72212670) 72212670 | 8 497 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe Rebris S з металевим донним клапаном (72212670 | 8 497 грн. |
Змішувач HansgroheRebris S для біде з мет. д/к. Chrome (72212000) | 6 799 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →