Кухонна мийка Hansgrohe S51 S510-F635 43315380 770х510
Відео 2Фото 17 |
Hansgrohe S51 S510-F635 43315380 |
|
5 років гарантії від виробника.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S51 S510-F635 43315380 770х510
Усі ціни 46 →Мийка для кухні вбудована Hansgrohe S51 S510-F635 SilicaTec чорний графіт | 13 900 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe S51 S510-F635 43315170 | 21 758 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S510-F635 чорний графіт (43315170) 43315170 | 21 758 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S51 S510-F635 43315380 | 16 676 грн. |
Мийка для кухні вбудована Hansgrohe S51 S510-F635 SilicaTec чорний графіт | 21 435 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →