Кухонна мийка Hansgrohe S71 1-F660 43302800 760х500
Відео 1Фото 4 |
Hansgrohe S71 S711-F660 43302800 550х500760х500 |
|
5 років гарантії від виробника. Посилений борт для надійної фіксації змішувача. Є отвори для змішувача і клапан-автомата.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S71 1-F660 43302800 760х500
Усі ціни 8 →Мийка для кухні вбудована Hansgrohe S71 S711-F660 нержавіюча сталь 4330280 | 24 699 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Hansgrohe S711-F660 (43302800) 43302800 | 39 927 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S71 S711-F660 43302800 | 28 558 грн. |
Вбудована кухонна мийка Hansgrohe S71 S711-F660 (колір - нержавіюча сталь) | 24 500 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S71 1-F660 43302800 760х500 | 31 232 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Hansgrohe S71 1-F660 43302800
Ціни на Hansgrohe S71 1-F660 43302800 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe S71 1-F450 43301800 550х500 | від 23 500 грн. | 9 пропозицій | ||
Hansgrohe S71 1-F660 43302800 760х500 | від 24 500 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →