Кухонна мийка Hansgrohe S71 8-F450 43332800 1045х510 ліва
Фото 3 |
Hansgrohe S71 S718-F450 43332800 1045х510 ліва 1045х510 права |
|
5 років гарантії від виробника. Посилений борт для надійної фіксації змішувача. Є отвори для змішувача і клапан-автомата.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S71 8-F450 43332800 1045х510 ліва
Кухонна мийка Hansgrohe S71 S718-F450 43332800 | 35 715 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe (43332800) | 37 228 грн. |
Hansgrohe (43332800) | 36 320 грн. |
Hansgrohe (43332800) | 37 228 грн. |
Hansgrohe (43332800) | 38 136 грн. |
Модификації Hansgrohe S71 8-F450 43332800
Ціни на Hansgrohe S71 8-F450 43332800 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe S71 8-F450 43332800 1045х510 ліва | від 35 715 грн. | 5 пропозицій | ||
Hansgrohe S71 7-F450 43307800 1045х510 права | від 34 910 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →