Кухонна мийка Hansgrohe S71 9-U500 43427800 550х450
Фото 22 |
Hansgrohe S71 S719-U500 43427800 |
|
5 років гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S71 9-U500 43427800 550х450
Усі ціни 6 →Кухонна мийка Hansgrohe S71 S719-U500 43427800 | 18 940 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S71 9-U500 43427800 550х450 | 19 405 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe 500 Stal Szlachetna (43427800) | 19 762 грн. |
Hansgrohe 500 Stal Szlachetna (43427800) | 19 280 грн. |
Hansgrohe 500 Stal Szlachetna (43427800) | 19 762 грн. |
Hansgrohe 500 Stal Szlachetna (43427800) | 20 244 грн. |
Модификації Hansgrohe S71 9-U500 43427800
Ціни на Hansgrohe S71 9-U500 43427800 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe S71 9-U400 43425800 450х450 | від 19 310 грн. | 3 пропозиції | ||
Hansgrohe S71 9-U450 43426800 500х450 | від 18 200 грн. | 15 пропозицій | ||
Hansgrohe S71 9-U500 43427800 550х450 | від 18 940 грн. | 6 пропозицій | ||
Hansgrohe S71 9-U660 43428800 710х450 | від 20 212 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →