Кухонна мийка Hansgrohe S71 S719-U655 43429800 755х500
Hansgrohe S71 S719-U655 43429800 |
|
5 років гарантії від виробника. Посилений борт для надійної фіксації змішувача. Є отвори для змішувача і клапан-автомата.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S71 S719-U655 43429800 755х500
Усі ціни 6 →Кухонна мийка Hansgrohe S71 S719-U655 43429800 | 34 357 грн. |
Мийка для монтажу під стільницю Hansgrohe S71 S719-U655 (колір - нержавіюч | 49 321 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S719-U655 180 X 450 Stal Szlachetna 43429800 | 35 711 грн. |
Hansgrohe S719-U655 180 X 450 Stal Szlachetna 43429800 | 34 840 грн. |
Hansgrohe S719-U655 180 X 450 Stal Szlachetna 43429800 | 35 711 грн. |
Hansgrohe S719-U655 180 X 450 Stal Szlachetna 43429800 | 36 582 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →