Змішувач Hansgrohe ShowerSelect S 15741000
Фото 4 |
Hansgrohe ShowerSelect S 15741000 |
|
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180) і запірно-перемикаючий пристрій на 3 споживача (арт. 15745000)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe ShowerSelect S 15741000
Усі ціни 6 →Зовнішня частина термостата Hansgrohe ShowerSelect S Highflow (15741000) 1 | 23 330 грн. |
Термостат для душу Hansgrohe ShowerSelect S Highflow (15741000) 15741000 | 23 330 грн. |
Hansgrohe Shower Select S chrom 15741000 | 13 880 грн. |
Hansgrohe Shower Select S chrom 15741000 | 14 227 грн. |
Hansgrohe Shower Select S chrom 15741000 | 14 574 грн. |
Hansgrohe ShowerSelect S 15741000 | 23 330 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe ShowerSelect S 15741000:
- Обмеження температури при 40 °C
РекомендуємоПорівняти в таблиці →