Змішувач Hansgrohe ShowerTablet Select 13183000
Фото 6 |
Hansgrohe ShowerTablet Select 13183000 Shower Tabletбез ручного душу |
|
Можливо одночасне включення двох типів душа. Запобіжний обмежувач при 40 °C. Поличка з безпечного скла (біла або хром). Брудоуловлюючий фільтр входить в комплект
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe ShowerTablet Select 13183000
Усі ціни 23 →Термостат для ванни Hansgrohe ShowerTabletSelect 700, BM 13183000 | 82 681 грн. |
Термостат для ванни ShowerTabletSelect 700, BM 13183000 | 81 462 грн. |
Змішувач для ванної із термостатом HANSGROHE ShowerTablet Select хром лату | 82 681 грн. |
Термостат для ванни Hansgrohe ShowerTablet Select 700 (13183000) 13183000 | 82 681 грн. |
Змішувач для ванни термостатичний Hansgrohe Shower Tablet Select 700 мм 13 | 82 681 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →