Змішувач Hansgrohe ShowerTablet Select 13184000
Фото 7 |
Hansgrohe ShowerTablet Select 13184000 Shower Tabletбез ручного душу |
|
Можливо одночасне включення двох типів душа. Запобіжний обмежувач при 40 °C. Поличка з безпечного скла (біла або хром). Брудоуловлюючий фільтр входить в комплект
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe ShowerTablet Select 13184000
Усі ціни 12 →Змішувач для душу Hansgrohe Shower TabletSelect 700 хром 13184000 | 68 907 грн. |
Термостат для ванни/душу Hansgrohe ShowerTablet Select 700 мм, хром (13184 | 67 889 грн. |
Термостат для душу Hansgrohe ShowerTablet Select 700 (13184000) 13184000 | 68 907 грн. |
Термостат для ванни/душу Hansgrohe Shower Tablet Select 700 мм 13184000 | 68 907 грн. |
Hansgrohe Shower Tablet Select 700 Universal biały/chrom 13184400 | 46 360 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →