Змішувач Hansgrohe Talis E 71730000
Фото 3 |
Hansgrohe Talis E 71730000 |
|
З перемикачем вакуумного типу
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis E 71730000
Змішувач Hansgrohe Talis E (71730000) 71730000 | 29 938 грн. |
Hansgrohe Talis E chrom 71730000 | 19 560 грн. |
Hansgrohe Talis E chrom 71730000 | 20 049 грн. |
Hansgrohe Talis E chrom 71730000 | 20 538 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →