Змішувач Hansgrohe Talis E 71765000
Фото 7 |
Hansgrohe Talis E 71765000 |
|
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis E 71765000
Усі ціни 65 →Змішувач для душа Hansgrohe Talis E (колір - чорний матовий) 71765670 7176 | 10 130 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Talis E (колір - хром) 71765000 71765000 | 5 700 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Talis E 71765140 | 10 856 грн. |
Зовнішня частина прихованого змішувача HANSGROHE TALIS E хром латунь 155x1 | 7 232 грн. |
Вбудований змішувач для душу Hansgrohe Talis E матова бронза (71765140) 71 | 10 856 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →