Змішувач Hansgrohe Talis M54 72801000
Відео 1Фото 13 |
Hansgrohe Talis M54 72801000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на чотири рівня: 60°, 110°, 150° або 360°. Короб sBox для зберігання шланга висувного виливу (розміщується під мийкою). Підходить для проточних водонагрівачів.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis M54 72801000
Усі ціни 36 →Змішувач для кухні Hansgrohe Talis M54 з висувною лійкою чорний матовий 72 | 27 372 грн. |
Змішувач кухонний Hansgrohe Talis 210 2jet з витяжним виливом Sbox, хром ( | 17 629 грн. |
Кран кухонний із витяжним душем HANSGROHE TALIS E хром латунь 72801000 | 21 052 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis M54 чорний матовий (72801670) 72801670 | 27 372 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Talis 72801670 | 19 357 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →