Змішувач Hansgrohe Talis M54 72842000
Фото 5 |
Hansgrohe Talis M54 72842000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на чотири рівні: 60°, 110°, 150° або 360°. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів. Перемикання струменя в вихідний режим закриттям змішувача (фіксована душова струмінь).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis M54 72842000
Усі ціни 6 →Змішувач для кухні Hansgrohe Talis M54 Eco з висувною лійкою чорний матови | 23 461 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis M54 Eco з висувною лійкою хром 72842000 | 15 114 грн. |
Змішувач HansgroheTalis M54 210 2jet кухонний ECO з витяжним виливом (7284 | 18 048 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis M54 Eco з висувною лійкою хром 72842000 | 18 048 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis M54 Eco з висувною лійкою чорний матови | 19 646 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE TALIS M54 / висувний душ / чорний / матовий ( | 23 461 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →