Змішувач Hansgrohe Talis M54 72843000
Фото 5 |
Hansgrohe Talis M54 72843000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на чотири рівні: 60°, 110°, 150° або 360°. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів. Перемикання струменя в вихідний режим закриттям змішувача (фіксована душова струмінь).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis M54 72843000
Усі ціни 6 →Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Talis 72843670 | 12 985 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE TALIS M54 / чорний / матовий (72843670) | 16 027 грн. |
Hansgrohe Talis M54 Czarny Matowy 72843670 | 11 920 грн. |
Hansgrohe Talis M54 Czarny Matowy 72843670 | 12 218 грн. |
Hansgrohe Talis M54 Czarny Matowy 72843670 | 12 516 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE TALIS M54 / хром (72843000) | 12 333 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →