Змішувач Hansgrohe Talis M54 72844000
Фото 5 |
Hansgrohe Talis M54 72844000 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів. Регульоване обмеження температури води.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis M54 72844000
Змішувач для кухні HANSGROHE TALIS M54 / чорний / матовий (72844670) | 14 072 грн. |
Hansgrohe Talis M54 Czarny Matowy 72844670 | 10 640 грн. |
Hansgrohe Talis M54 Czarny Matowy 72844670 | 10 906 грн. |
Hansgrohe Talis M54 Czarny Matowy 72844670 | 11 172 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE TALIS M54 / хром (72844000) | 10 831 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →