Змішувач Hansgrohe Talis S 72810000
Hansgrohe Talis S 72810000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis S 72810000
Усі ціни 46 →Змішувач для кухні Hansgrohe Talis S хром 72810000 | 15 357 грн. |
Змішувач для кухні 260, 1jet Hansgrohe Talis M51 (колір - хром) 72810000 7 | 9 220 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Talis S 72810000 | 15 357 грн. |
Кран для кухні однозахватний HANSGROHE Talis S хром латунь 72810000 | 15 357 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis S (72810000) 72810000 | 15 357 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →