Змішувач Hansgrohe Talis S 72815000
Фото 4 |
Hansgrohe Talis S 72815000 |
|
Магнітна система кріплення лійки MagFit. Підходить для проточних водонагрівачів
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis S 72815000
Усі ціни 21 →Змішувач для кухні з висувною лійкою Hansgrohe Talis S сталь 72815800 | 24 978 грн. |
Змішувач для кухні 160, з витяжним душем, 2jet Hansgrohe Talis M51 (колір | 13 900 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Talis S 72815000 | 19 218 грн. |
Змішувач кухонний із витяжних шлангом HANSGROHE Talis M51 хром латунь 7281 | 19 218 грн. |
Змішувач для кухні з висувним душем Hansgrohe Talis S (72815000) 72815000 | 19 218 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →