Змішувач Hansgrohe Talis Select E 71751000
Відео 2Фото 8 |
Hansgrohe Talis Select E 71751000 |
|
Змішувач підходить для проточних водонагрівачів
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis Select E 71751000
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Talis Select E хром латун | 10 473 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Talis E 110 без донного клапана хром 71751 | 10 473 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Talis Select E хром 71751000 | 10 473 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Talis Select E, хром (71751000) | 10 473 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Talis Select E хром латун | 10 473 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →