Змішувач Hansgrohe Talis Select E 71752000
Фото 5 |
Hansgrohe Talis Select E 71752000 |
|
Змішувач підходить для проточних водонагрівачів
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis Select E 71752000
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини Hansgrohe Talis Select E (71752000) 71752000 | 13 327 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Talis Select E (71752000) 71752000 | 15 916 грн. |
Hansgrohe Talis Select E chrom 71752000 | 10 400 грн. |
Hansgrohe Talis Select E chrom 71752000 | 10 660 грн. |
Hansgrohe Talis Select E chrom 71752000 | 10 920 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Talis E 240 Select з донним клапаном po | 15 916 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →