Змішувач Hansgrohe Talis Select M51 72823000
Фото 4 |
Hansgrohe Talis Select M51 72823000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на два рівня: 110° або 150°. Регульоване обмеження температури води. Короб sBox для зберігання шланга висувного виливу (розміщується під мийкою). Підходить для проточних водонагрівачів.
MagFit-магнітна система кріплення висувного виливу. Фіксована душова струмінь, автоматичне перемикання струменя в вихідний режим.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis Select M51 72823000
Змішувач для кухні 300 Hansgrohe Talis Select M51, 2jet (колір - сталь) 72 | 29 303 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis Select M51, 2jet (колір - хром) 7282300 | 26 898 грн. |
Змішувач для кухні 300 Hansgrohe Talis Select M51, 2jet (колір - хром) 728 | 22 525 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →