Змішувач Hansgrohe Talis Select S 72044000
Hansgrohe Talis Select S 72044000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis Select S 72044000
Усі ціни 17 →Змішувач для раковини Hansgrohe Talis Select S 72044000 | 17 363 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Talis Select S 190 з донним клапаном, х | 14 540 грн. |
Кран нажимний HANSGROHE TALIS SELECT S хром латунь 72044000 | 17 363 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Talis Select S (72044000) 72044000 | 17 363 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Talis Select S 190 (72044000) 72044000 | 17 363 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →