Змішувач Hansgrohe Talis Select S 72291000
Hansgrohe Talis Select S 72291000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis Select S 72291000
Усі ціни 11 →Змішувач для гігієнічного душу HANSGROHE Talis Select S на умивальник із л | 15 141 грн. |
Змішувач для раковини з гігієнічним душем Hansgrohe Talis Select S (722910 | 15 141 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Talis Select S 100 (72291000) 72291000 | 15 141 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Talis Select S 100 із зливним клапаном | 15 141 грн. |
Змішувач Hansgrohe Talis Select S 100 для умивальника з гігієнічним душем | 15 141 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →