Змішувач Hansgrohe Vernis Blend 71215000
Фото 4 |
Hansgrohe Vernis Blend 71215000 |
|
Регульоване обмеження температури води.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Blend 71215000
Усі ціни 19 →Змішувач для умивальника з гігієнічної лійкою Hansgrohe Vernis Blend 100 х | 5 912 грн. |
Змішувач для раковини 100 Hansgrohe Vernis Blend (колір - хром), з гігієні | 4 949 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу HANSGROHE VERNIS BLEND на умивальник із лій | 5 912 грн. |
Змішувач для раковини з гігієнічним душем Hansgrohe VERNIS BLEND (71215000 | 5 912 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Vernis Blend 100 71215000 c гигиеничес | 5 912 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →