Змішувач Hansgrohe Vernis Blend 71501000
Фото 9 |
Hansgrohe Vernis Blend 71501000 |
|
Інфрачервоний датчик з автопідстроюванням. Грязьові фільтри в з'єднувальних шлангах. Регульований час промивання: 10 з, 20 з, 30 з.Функція гігієнічної промивки раз в 24 ч — 10 з, 48 ч — 20 з, 72 ч — 30 з. є індикатор стану батареї.
Для холодної або попередньо змішаної води.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Blend 71501000
Усі ціни 8 →Змішувач для раковини електронний Hansgrohe Vernis Blend хром 71501000 від | 13 986 грн. |
Змішувач для раковини електронний з регулюванням температури, підключення | 11 040 грн. |
Змішувач для раковини безконтактний Hansgrohe Vernis Blend (71501000) 7150 | 13 986 грн. |
Змішувач для умивальника сенсорний Hansgrohe Vernis Blend 230 V без регулю | 13 986 грн. |
Hansgrohe Vernis Blend (71501000) | 10 160 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →