Змішувач Hansgrohe Vernis Blend 71576000
Фото 6 |
Hansgrohe Vernis Blend 71576000 |
|
Можливість установки рукоятки праворуч або ліворуч. Підходить для проточних водонагрівачів.
Додатково може комплектуватися внутрішнім блоком для змішування.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Blend 71576000
Усі ціни 21 →Змішувач для умивальника Hansgrohe Vernis Blend (Вилив - 205 мм) чорний ма | 9 844 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Vernis Blend 219 мм хром 71576000 | 5 038 грн. |
Зовнішня частина змішувача для умивальника одноважільний настінного монтаж | 7 030 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для раковини Hansgrohe VERNIS BLEND (71576000 | 7 030 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Vernis Blend 71576670 | 6 934 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →