Змішувач Hansgrohe Vernis Blend 71582000
Фото 5 |
Hansgrohe Vernis Blend 71582000 |
|
Змішувач оснащений аератором з регульованим кутом струменя. Регульоване обмеження температури.
Без донного клапана в комплекті. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Blend 71582000
Змішувач для раковини Hansgrohe Vernis Blend (колір - хром), без донного к | 5 297 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Vernis Blend 71582670 | 6 915 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Vernis Blend без зливного гарнітуру, хр | 6 326 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Vernis Blend (колір - чорний матовий), без | 7 417 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →