Змішувач Hansgrohe Vernis Shape 71211000
Фото 5 |
Hansgrohe Vernis Shape 71211000 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Shape 71211000
Усі ціни 30 →Змішувач для біде Hansgrohe Vernis Shape чорний матовий 71211670 з донним | 7 130 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe Vernis Shape з донним клапаном pop-up, хром (7 | 5 019 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Vernis Shape 71211670 Black | 7 130 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу HANSGROHE VERNIS SHAPE на біде одноважільни | 5 093 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe VERNIS SHAPE (71211000) 71211000 | 5 093 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →