Змішувач Hansgrohe Vernis Shape 71450000
Фото 5 |
Hansgrohe Vernis Shape 71450000 Vernis Shapeбез ручного душу |
|
Змішувач з шумопоглотителем. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Shape 71450000
Усі ціни 39 →Змішувач для ванни Hansgrohe Vernis Shape чорний матовий 71450670 | 9 592 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Vernis Shape (колір - хром) 71450000 71450000 | 5 540 грн. |
Кран для ванної одновентильний із коротким носиком HANSGROHE VERNIS SHAPE | 6 851 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe VERNIS SHAPE чорний матовий (71450670) 714506 | 9 592 грн. |
Смеситель для ванны Hansgrohe Vernis Shape 71450670 черный матовый 194973 | 9 592 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →