Змішувач Hansgrohe Vernis Shape 71458000
Фото 4 |
Hansgrohe Vernis Shape 71458000 |
|
Регульоване обмеження температури.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Shape 71458000
Усі ціни 6 →Змішувач для ванни/душу, на 2 споживача Hansgrohe Vernis Shape (колір - хр | 2 195 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Hansgrohe Vernis Shape чорний матов | 3 113 грн. |
Змішувач Hansgrohe Vernis Shape округлий для душа хром (71458000) | 2 226 грн. |
Смеситель для ванны/душа Hansgrohe Vernis Shape 200 скрытого монтажа верхн | 3 113 грн. |
Змішувач для ванни/душу, на 2 споживачі Hansgrohe Vernis Shape (колір - чо | 3 066 грн. |
Змішувач для ванни/душу Hansgrohe Vernis Shape 200 прихованого монтажу, ве | 3 113 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →