Змішувач Hansgrohe Vernis Shape 71459000
Фото 4 |
Hansgrohe Vernis Shape 71459000 |
|
Дивертор з перемикачем вакуумного типу. Регульоване обмеження температури води. З шумопоглотителем.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Shape 71459000
Усі ціни 11 →Змішувач на борт ванни Hansgrohe Vernis Shape (колір - хром), з душовим га | 14 422 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Vernis Shape чорний матовий (71459670) 714596 | 20 496 грн. |
Змішувач на борт ванни Hansgrohe Vernis Shape чорний матовий 71459670 | 20 496 грн. |
HANSGROHE Vernis Shape 4-otworowa czarny mat (71459670) | 14 960 грн. |
HANSGROHE Vernis Shape 4-otworowa czarny mat (71459670) | 15 334 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →