Змішувач Hansgrohe Vernis Shape 71564000
Фото 3 |
Hansgrohe Vernis Shape 71564000 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів. Регульоване обмеження температури води.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Shape 71564000
Усі ціни 13 →Змішувач для раковини Hansgrohe Vernis Shape (колір - хром), з поворотним | 8 189 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Vernis Shape хром латунь | 9 781 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Vernis Shape (71564000) 71564000 | 9 781 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Vernis Shape (71564000) 71564000 | 9 781 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Vernis Shape 200 з донним клапаном pop- | 9 781 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →