Змішувач Hansgrohe Vernis Shape 71578000
Фото 5 |
Hansgrohe Vernis Shape 71578000 |
|
Можливість установки рукоятки праворуч або ліворуч. Підходить для проточних водонагрівачів.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Shape 71578000
Усі ціни 22 →Змішувач для умивальника Hansgrohe Vernis Shape (Вилив 207 мм) чорний мато | 10 658 грн. |
Змішувач для раковини настінний Hansgrohe Vernis Shape (колір - хром), вил | 6 377 грн. |
Зовнішня частина одноважільного змішувача для умивальника настінного монта | 7 613 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для раковини Hansgrohe Vernis Shape (71578000 | 7 613 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Vernis Shape 71578000 | 5 475 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →