Змішувач Hansgrohe Versostat 15368000
Hansgrohe Versostat 15368000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Versostat 15368000
Змішувач для душу з термостатом Hansgrohe Versostat хром 15368000 | 6 462 грн. |
Термостат для душу HANSGROHE Versostat² , хром 15368000 | 4 179 грн. |
Змішувач для душу HANSGROHE Versostat2 15368000 | 6 462 грн. |
Термостат для душу HANSGROHE VERSOSTAT 15368000 | 5 662 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Versostat 15368000:
- Обмежувач температури води (40°C)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →