Змішувач Hansgrohe Vivenis 75032000
Фото 9 |
Hansgrohe Vivenis 75032000 |
|
Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vivenis 75032000
Усі ціни 34 →Змішувач для раковини високий Hansgrohe Vivenis (колір - білий матовий), б | 15 683 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Vivenis чорний латунь 750 | 18 729 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Vivenis (75032000) 75032000 | 13 381 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Vivenis 210 (75032000) 75032000 | 13 381 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Vivenis 210 з поворотним носиком, Chrom | 13 381 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →