Змішувач Hansgrohe Vivenis 75040000
Фото 12 |
Hansgrohe Vivenis 75040000 |
|
Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vivenis 75040000
Усі ціни 47 →Змішувач для раковини Hansgrohe Vivenis чорний матовий 75040670 з донним к | 19 994 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Vivenis хром 75040000 з донним клапаном | 11 400 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Vivenis 75040670 | 19 994 грн. |
Змішувач на раковину із високим виливом HANSGROHE VIVENIS хром латунь з до | 14 278 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe VIVENIS 250 білий матовий (75040700) 75040 | 19 994 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →