Змішувач Hansgrohe Vivenis 75620000
Фото 7 |
Hansgrohe Vivenis 75620000 |
|
Модель з регулюванням температури води і шумопоглиначем.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vivenis 75620000
Усі ціни 39 →Змішувач для душу Hansgrohe Vivenis чорний матовий 75620670 | 15 312 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Vivenis (колір - білий матовий) 75620700 75620 | 15 085 грн. |
Змішувач для душу однозахватний HANSGROHE VIVENIS хром латунь без душового | 10 937 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Vivenis (75620000) 75620000 | 10 937 грн. |
Змішувач для душової кабіни(душа) Hansgrohe Vivenis 75620670 | 11 301 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →