Змішувач Hansgrohe Zesis M33 74811000
Відео 1Фото 11 |
Hansgrohe Zesis M33 74811000 |
|
Кут повороту виливу регулюється на три рівні: 60°, 110° або 360°. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Повертається весь корпус змішувача.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Zesis M33 74811000
Усі ціни 13 →Кухонний змішувач, EcoSmart Hansgrohe Zesis M33 (колір - хром) 74811000 74 | 5 415 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Zesis M33 Eco 74811000 | 6 466 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний HANSGROHE ZESIS M33 хром латунь 74811000 | 6 466 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Zesis M33 150 Eco (74811000) 74811000 | 6 466 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Zesis M33 74811000 | 5 414 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →