Корм для собак Happy Dog Supreme Mini Adult 0.3 кг
Фото 4 | Товар застарів 87 грн. Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 0.3; Вік: дорослі; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Happy Dog →
від 191 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 211 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 235 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 275 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці (20%), рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 267 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 289 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 343 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: кукурудза, білок, рис, ячмінь, жом, глютен, лляне насіння, жир, дріжджі, клас: суперпреміум
від 349 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, птах, рис 12%, курка 30%, жир, білок, овочі, клас: суперпреміум
від 295 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 242 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 355 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка, індичка, кукурудза, рис, борошно, білок, висівки, мінерали, клас: суперпреміум
від 425 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 432 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: індичка 32%, кукурудза, ячмінь, жир, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 540 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для серця, в составе: свинина 27%, кукурудза, ячмінь, жир, буряковий жом, білок свинини, клас: суперпреміум
від 600 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для серця, в составе: лосось 27.5%, кукурудза, ячмінь, тваринний жир, буряковий жом, клас: суперпреміум
Happy Dog Supreme Mini Adult 0.3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Happy Dog MiniПорівняти в таблиці →
від 333 грн.
сухий корм, 1.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, юкка шидігера, трави, вітаміни, клас: суперпреміум
від 118 грн.
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, юкка шидігера, трави, вітаміни, клас: суперпреміум
від 340 грн.
сухий корм, 1.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, форель, юкка шидігера, новозеландський молюск, трави, клас: суперпреміум
від 121 грн.
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, форель, юкка шидігера, новозеландський молюск, трави, клас: суперпреміум
від 82 грн.
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, ягняти білок, борошно, кукурудза, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 78 грн.
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, страус білок, масло, картопляний білок, клас: суперпреміум
від 900 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, трави, клас: суперпреміум
від 1 187 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: картопляні пластівці 48%, лосось 10%, кролик 10%, ягня 10%, жир, клас: суперпреміум
від 960 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для суглобів, для кісток, в составе: качка 21%, кукурудза, борошно, лосось 5%, жир, олія, буряк, печінка, клас: суперпреміум
від 1 916 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: птиця, рис, картопля, лосось, риба, ягня, новозеландські молюски, клас: суперпреміум
від 1 060 грн.
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ячмінь, лосось, кролик, овочі, печінка, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 865 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: птиця, рис, картопля, лосось, риба, ягня, новозеландські молюски, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Supreme Mini Adult
Ціни на Happy Dog Supreme Mini Adult |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Mini Adult 4 кг | від 865 грн. | 1 пропозиція | ||
Happy Dog Supreme Mini Adult 10 кг | від 1 916 грн. | 1 пропозиція |