Умивальник Hatria Dolcevita Y0F0 1000 мм (Y0F001)
Фото 4 |
Hatria Dolcevita Y0F0 750 мм1000 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hatria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hatria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hatria Dolcevita Y0F0 1000 мм
Раковина підвісна Hatria Dolcevita 100 Y0F001 | 21 110 грн. |
Hatria Dolcevita (Y0F0) | 28 800 грн. |
Hatria Dolcevita (Y0F0) | 29 520 грн. |
Hatria DOLCEVITA Y0F001 100x55 | 27 619 грн. |
Hatria Dolcevita (Y0F0) | 30 240 грн. |
Додаткові функції і можливості умивальника Hatria Dolcevita Y0F0:
- Додатково комплектується п'єдестал арт. Y0EK або напівп'єдестал (ніжки) арт. Y0FN
Модификації Hatria Dolcevita Y0F0
Ціни на Hatria Dolcevita Y0F0 |
---|---|---|---|---|
Hatria Dolcevita Y0EJ 750 мм | від 16 906 грн. | 2 пропозиції | ||
Hatria Dolcevita Y0F0 1000 мм | від 21 110 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →