Умивальник Hatria Grandangolo Y0V0 G-130 1300 мм чаша ліворуч
Фото 3 |
Hatria Grandangolo Y0V0 G-130 1300 мм чаша ліворуч 1300 мм чаша праворуч |
|
Додатково комплектується рушникотримач.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hatria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hatria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hatria Grandangolo Y0V0 G-130 1300 мм чаша ліворуч
Hatria Grandangolo 130x50 Y0V0 | 46 680 грн. |
Hatria Grandangolo 130x50 Y0V0 | 47 847 грн. |
Hatria Grandangolo 130x50 Y0V0 | 49 014 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. Y0V0 — права
- арт. Y0XT — ліва
- арт. Y0V1 — права з обігрівом
- арт. Y0YF — ліва з обігрівом
Модификації Hatria Grandangolo Y0V0 G-130
Ціни на Hatria Grandangolo Y0V0 G-130 |
---|---|---|---|---|
Hatria Grandangolo Y0V0 G-130 1300 мм чаша ліворуч | від 46 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Hatria Grandangolo Y0XT G-130 1300 мм чаша праворуч | від 46 680 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →