Умивальник Hatria Grandangolo Y0VA G-100 1000 мм
Фото 5 |
Hatria Grandangolo Y0VA G-100 1000 мм1300 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hatria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hatria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hatria Grandangolo Y0VA G-100 1000 мм
Hatria Grandangolo 100x50 (Y0VA) | 32 080 грн. |
Hatria Grandangolo 100x50 (Y0VA) | 32 882 грн. |
Hatria Grandangolo 100x50 (Y0VA) | 33 684 грн. |
Додаткові функції і можливості умивальника Hatria Grandangolo Y0VA G-100:
- Додатково комплектується рушникотримач
Модификації Hatria Grandangolo Y0VA G-100
Ціни на Hatria Grandangolo Y0VA G-100 |
---|---|---|---|---|
Hatria Grandangolo Y0VA G-100 1000 мм | від 32 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Hatria Grandangolo Y0XS G-130 1300 мм | від 44 440 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →