Бінокль Hawke Endurance ED 10x50 (36 209)
Hawke Endurance ED 10x50
Тип:нічний
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:101 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:794 г
Всі характеристики
Характеристики Endurance ED 10x50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hawke Endurance ED 10x50
Усі ціни 21 →Бінокль Hawke Endurance Ed 10х50 Ed Glass BAK4 black Waterproof | 11 180 грн. |
Бинокль Hawke Endurance Ed 10х50 Ed Glass BAK4 black Waterproof | 11 180 грн. |
Бинокль Hawke Endurance ED 10х50 ED Glass BAK4 black Waterproof 36208 | 11 180 грн. |
Бінокль Hawke Endurance ED 10х50 black (36208) | 11 966 грн. |
Бинокль Hawke Endurance ED 10х50 black (36208) 36208 | 11 180 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →