Бінокль Hawke Nature-Trek 8x25
Компактний бінокль із 25-мм лінзами об'єктивів, які забезпечують 8-кратне наближення зображення. Невеликих розмірів корпусу (106x106 мм) вдалося досягти за рахунок використання оптичної схеми Roof (окуляри знаходяться на одній лінії з лінзами). Оптичні елементи бінокля Hawke Nature-Trek 8x25 виготовлені з барієвого крона (скло BaK-4). На них нанесено багатошарове широкосмугове покриття, що просвітлює, завдяки якому забезпечується контрастна і чітка картинка. Фазова корекція зводить до мінімуму спотворення кольору (зображення має натуральні кольори і відтінки). Полікарбонатний корпус відрізняється міцністю та малою вагою. Він герметичний та заповнений сухим азотом. Завдяки заповненню інертним газом усередині бінокля не утворюється конденсат при різких перепадах температур.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Купити Hawke Nature-Trek 8x25
Hawke Nature Trek 8x25 Green (35051) 25080-09 | 5 899 грн. |
Бінокль Hawke Nature Trek 8x25 Green (35051) 924164 | 5 899 грн. |
Монокуляр Hawke Nature Trek 8x25 (Green) | 4 199 грн. |
Бінокль Hawke Nature-Trek 8x25 Green (35051) | 6 689 грн. |