Ракетка для великого тенісу Head Ti. Radical Elite
Фото 5 |
Head Ti. Radical Elite |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Head 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Head.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Head Ti. Radical Elite
Усі ціни 8 →Ракетка для великого тенісу Head Ti. Radical Elite (MM TRADE) Sc 20 (23340 | 2 450 грн. |
Head Тенісна ракетка Head Ti. Radical Elite Gr2, 233-402 233-402 | 2 546 грн. |
Ракетка для великого тенісу HEAD Ti Radical Elite Gr2 Orange-Grey (233-402 | 2 367 грн. |
Ракетка Head Ti Radical Elite Gr2 233-402 | 2 495 грн. |
Тенісна ракетка Head Ti. Radical Elite (MMT TRADE) (233402) | 1 699 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →