Терморегулятор Heat Plus BHT-5000
Heat Plus BHT-5000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heat Plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heat Plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heat Plus BHT-5000
Терморегулятор Heat Plus BHT-5000 silver | 1 201 грн. |
Терморегулятор Heat Plus BHT-5000 white | 1 201 грн. |
Терморегулятор Heat Plus BHT-5000 black | 1 201 грн. |
Терморегулятор програмований Heat Plus BHT-5000 | 1 850 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →